try another color:
try another fontsize: 60% 70% 80% 90%
Tapu Sorgulama
Takbis Tapu ve Kadastro Sorgulama, Tapu Randevu Alma

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü

warning: Creating default object from empty value in /home/beyan/domains/beyan.org/public_html/takbis/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Tapuda "SMS"li uyarı dönemi

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, dolandırıcılara fırsat vermemek için tapu üzerinde yapılacak işlemlerde vatandaşı SMS ile uyaracak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, e-devlet kapsamında sürdürdüğü yeniliklere devam ediyor.

SMS uyarı ve bilgilendirme sistemini hayata geçirecek olan Genel Müdürlük, taşınmazlar üzerinde tapu müdürlüklerinde mülk sahiplerinin isteğiyle ya da isteği dışı gerçekleşecek alım, satım, ipotek ve haciz gibi işlemlerde anında cep telefonlarına uyarı mesajı gönderecek.

TAKBİS İŞBİRLİĞİ PROJESİ İMZALANDI.TAKBİS Nedir?

Türksat A.Ş. ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün yürüteceği Tapu ve Kadastro Bilgi Sistemi (TAKBİS) Otomasyon ve İşbirliği Projesi, 30 Haziran 2010 Çarşamba günü Ankara’da düzenlenen bir törenle imzalandı.

Törene Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir’in yanısıra Denizli Milletvekili Mehmet Yüksektepe, Bayındırlık Bakanlığı Müsteşarı Şaban Önder Kıraç, Türksat A.Ş. Genel Müdürü Dr. Özkan Dalbay ve Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı katıldı.

Sponsorlu bağlantılar

Son yorumlar

Anket

Sitemiz sizce nasıl?:
İçeriği paylaş